top of page

LÍZING

OSOBNÉ VOZIDLÁ

AKONTÁCIA OD 10%

ČASOVÉ ROZMEDZIE: DO 60 MESIACOV

баннер еска пк авто.png

ESKA Finance — jednoduchá a rýchla kúpa techniky. Vybavenie do niekoľkých minút. 

 

Podmienky lízingu

 

VYBAVENIE

do 15 minút

AKONTÁCIA

od 10%

ТЕРМІН

ČASOVÉ ROZMEDZIE

do 60 mesiacov

SPLÁTKOVÝ KALENDÁR

individuálny

FINANCOVANIE ZARIADENÍ

rok výroby od 2012

VYZDVIHNUTIE A DORUČENIE

 autá a stroje  v rámci EÚ

Ako funguje lízing

 
sign-up.png

vyplňte online formulár

alebo nás kontaktujte telefonicky

clock.png

Personalizovanú ponuku dostanete od nás v priebehu

15 minút

diploma.png

Požiadame Vás o predloženie občianskeho preukazu

1358533.png

Zoznámite sa so zmluvnými podmienkami lízingu a následne zmluvu

online podpíšete

24-hours_edited.png

osobné vozidlo dostanete v priebehu nasledovných  

24 hodín

Lízing ojazdených áut už za jeden deň!

 

ESKA Finance — jednoduchá a rýchla kúpa auta. Vybavenie do niekoľkých minút. 

 

Vy si vyberáte vozidlo — my ho odkúpime — Vy si užívate jazdu bez starostí. 


Vyberte si ojazdené auto u ľubovoľného dílera, z ľubovoľnej stránky alebo na predajnom mieste (https://www.autobazar.sk, https://www.mobile.de, https://www.autovia.sk, https://www.autobazar.eu, https://www.bazos.sk). Taktiež si môžete vybrať auto od súkromného predajcu, fyzickej osoby alebo od partnerov ESKA Finance.

Poskytujeme lízing a úver na rôzne typy vozidiel:

  • lízing na nový automobil, 

  • lízing na ojazdené automobily, 

  • lízing na luxusné vozidlá (Bentley, Rolls-Royce, McLaren, Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, Lotus, Porsche), 

  • lízing na retro vozidlá (classic car), 

  • lízing na terénne vozidlá. 

 
 

Päť dôvodov, prečo pracovať
od ESKA FINANCE:

1

Rýchle vybavenie do 15 minút

02b38b4c09c5bd9d2512be80dcdce8ab.jpg

2

Poskytujeme financovanie malým, stredným podnikateľom, taktiež podnikateľom s minimálnym príjmom, novým spoločnostiam alebo firmám cudzincov a utečencov z iných krajín

3

Financujeme nové a ojazdené vozidlá, nie staršie ako 15rokov

4

Pomáhame s výberom, kúpou a dopravou z ľubovoľnej časti EÚ

5

Všetky starosti berieme na seba

S nami nemusíte vypĺňať kopu formulárov a žiadostí — orientujeme sa na malých a mikro podnikateľov, preto ponúkame najrýchlejšie vybavenie. Podpísať zmluvu môžete s nami online, bez toho, aby ste vykročili z domu.

 
 

Výhody lízingu

od ESKA Finance

 
307853d302dbc029df0eef6f7dfc94a0.png
clock.png

Rýchlosť: schvaľovací proces trvá v priemere do 15 minút, uzatvorenie zmluvy nezaberie viac ako 2 hodiny

sign-up.png

Dostupné podmienky pre všetkých: dĺžka podnikania neovplyvňuje schválenie žiadosti

1358533.png

Nepožadujeme daňové priznanie, účtovné výkazy ani potvrdenia z bánk

tracking.png

Bez zálohy

payment.png

Platíte iba 10% z ceny a  osobné vozidlo môžete využívať bezodkladne

line-chart.png

Jasné podmienky splátok

text-document-and-image.png

Minimum papierovanie a žiadna byrokracia

Vyberte si nové alebo použité zariadenie od ktoréhokoľvek predajcu, z akejkoľvek webovej stránky alebo trhu

Porovnajte si

Výber spoločnosti

 

Rozhodnutie

Zmena plánu kvôli kolísaniu kurzu

Oficiálne potvrdenie o príjme

Konkurencia

Predčasné splatenie bez zmluvných pokút

Jednorázový poplatok

Za ako dlho dostanete vozidlo?

ESKA Finance

do 1 dňa

nie

nie

do 15 rokov

tak

od výšky financovania

do 2 pracovných dní od úhrady akontácie

Čas

od 2 do 14 dní

áno/ nie

tak

 

do 5-7 rokov

 

nie

 

 

od ceny techniky

do 5 pracovných dní od úhrady akontácie

Banky

od 14 do 60 dní

áno/ nie

áno

do 3-5 rokov

áno

od výšky financovania

do 5 pracovných dní od úhrady akontácie

Je čas požičať si vybavenie

Vyplňte informácie k prihláške

arrow&v

Najčastejšie otázky

Teraz máte možnosť získať financie!

Lízing osobných vozidiel je aktuálny pre podnikateľov, ktorí budujú svoj biznis, ale rovnako aj pre fyzické osoby a pre individuálnych podnikateľov, ktorí práve začali s podnikaním. 

 

Lízing ojazdených osobných vozidiel — rozumné riešenie pre podnikanie. Vyberte si lacný osobný automobil v Bratislave alebo inom kúte Slovenska. Osobné vozidlo si môžete zaobstarať na svoje meno alebo na firmu. V takom prípade, všetky výdavky spojené s osobným automobilom si môžete odpočítať z firmy. ESKA Finance ponúka individuálne podmienky pre každého klienta, ktorý má záujem nadobudnúť nové alebo ojazdené osobné vozidlá. 

 

Napríklad ste našli osobné vozidlo s najazdenými kilometrami a chceli by ste ho kúpiť. Majiteľ osobného vozidla od Vás vyžaduje zaplatiť bezodkladne plnú sumu za automobil, ale danou čiastkou nedisponujete. Vtedy sa obráťte na nás. My vykúpime osobné vozidlo a poskytneme Vám ho na lízing. Takto máte možnosť využívať automobil alebo iné vozidlo hneď, a čiastku splácate postupne. 

 

Poskytujeme lízing na automobily, techniku, nákladné vozidlá alebo nehnuteľnosť v ľubovoľnom členskom štáte EÚ. Financujeme v Rakúsku, Belgicku, Španielsku, Taliansku, Nemecku, Holandsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku, Maďarsku, Francúzsku, Chorvátsku a Česku. 

 

Možnosť výberu a dopravy osobného vozidla zo všetkých a do všetkých krajín EÚ. Rozšírená zóna pre kúpu automobilu. Dopravíme osobné vozidlo z iného mesta alebo štátu EÚ. 

 

Financuje  osobné vozidlá na lízing, nie staršie ako 15 rokov, na Slovensku. Financujeme bez potvrdení o príjme. Poskytujeme úvery aj cudzincom. Podporujeme mikro, malých a stredných podnikateľov, a preto vyberáme individuálne podmienky pre každého klienta osobitne. 

 

 Osobné vozidlo na splátky. 

 

Kúpiť osobné vozidlo na splátky nie je na Slovensku také jednoduché, ako sa môže zdať. Treba sa obrátiť na banky alebo lízingové spoločnosti, hľadať ojazdené  osobné vozidlo v dobrom stave, pripraviť kopu papierov, nájsť ručiteľa. 

Zobrať osobné vozidlo na splátky nie je na Slovensku jediná možnosť. Je tu pre Vás ešte lízing, vďaka ktorému môžete kúpiť ojazdený automobil bez úveru v banke. 

 

Ak máte malý príjem, banka môže schváliť menšiu sumu, ako potrebujete. Ste prinútený hľadať osobné vozidlo, ktoré je v súlade s Vašimi rozpočtom, ale nie je podľa Vašich predstáv. V prípade, ak Vám banka Vašu žiadosť zamietne, sme pripravení pomôcť. 

 

Plusy a mínusy ojazdených osobných áut na úver 

Ak vybavujete osobné vozidlo na úver, potrebujete doložiť tlačivá: pracovnú zmluvu, potvrdenie o príjme a pod. Pozbierať všetky potrebné tlačivá a potvrdenia zaberie veľa času. Za ten čas môže predávajúci už vozidlo, ktoré ste si vyhliadli predať. 

Pre kladné vybavenie Vašej žiadosti na úver sa na Slovensku vyžaduje zabezpečiť si doplnkové poistenia: životné poistenie, zdravotné poistenie, poistenie straty zamestnania a i. Výdavky na poistenie sa môžu vyšplhať na vysokú sumu. Čiastka, ktorú ste ochotný zaplatiť za splátku môže byť teda o dosť vyššia. 

 

Banky taktiež často vyžadujú uviesť ručiteľa, čo môže znova spôsobiť zdržanie vo vybavovaní. Nie každý Váš známy sa ním chce stať, všakže. 

 

Môže sa stať, že stratíte kopu času na vybavenie tlačív, hľadaním ručiteľa a banka Vám nakoniec aj tak úver neschváli. Príčiny môžu byť rôzne: nízky príjem, zlá úverová minulosť, pochybnosti a i. ESKA Finance garantuje schválenie  lízingu alebo úveru, dokonca aj so zlou úverovou minulosťou. 

Lízing = možnosť zaobstarať si overené osobné vozidlo. 

 

Výhody lízingu ojazdených automobilov na Slovensku 

Detailne preverujeme automobil v súvislosti s pokutami, poisteniami atď. 

Ak si kúpite osobné vozidlo na úver na Slovensku — musíte si ho poistiť a zaplatiť poplatok za registráciu vozidla. Jedná sa o nemalú čiastku. Pri lízingu sa všetky spomínané výdavky rozrátavajú do splátok. Znižujeme takto nápor na Vašu peňaženku. 

 

Výhodná služba Trade-in

Ak ste si kúpili automobil alebo inú techniku, nie staršiu ako 10 rokov, to po 3 rokoch používania často prichádza chuť na zmenu. Znova je potom potrebné hľadať kupujúceho, neustále predvádzať vozidlo, vyjednávať, zostavovať kúpno-predajnú zmluvu. Následne musíte hľadať pre seba nové auto, porovnávať ceny, čakať na schválenie úveru od banky. Toto všetko Vás stojí veľa času a energie. 

Ale ak ste si vzali osobné vozidlo na lízing od ESKA Finance, ponúkame výhodnú ponuku Trade-in. Vyberte si nové auto alebo inú techniku. Vaše staré auto bude spravodlivo ohodnotené a daná čiastka bude odpočítaná zo zálohy na nové auto. Toto všetko len za jeden deň!

 

Proces trade-in v ESKA Finance:

  • klient nám vráti starý automobil alebo inú techniku,

  • vyberie si nový, 

  • ohodnotíme auto a sumu odpočítame zo zálohy na nové auto, 

  • prihlásime nové osobné vozidlo a vybavíme potrebné tlačivá, 

  • klient využíva nové auto alebo iné techniku. 

Treba len podpísať novú lízingovú zmluvu. 

 

Vybavenie lízingu na Slovensku sa uskutočňuje bez zbytočnej byrokracie, bez potvrdení o príjme. Je potrebné zaplatiť iba akontáciu, a to od 10% z ceny vozidla. 

So spoločnosťou ESKA Finance môžete kúpiť ojazdené osobné vozidlo, nie staršie ako 15 rokov, v cenovej relácii od 5000 do 250 000€. 

 

 

O lízingu osobných vozidiel na Slovensku 

ESKA Finance poskytuje lízingové služby na osobné vozidlá pre malých a stredných podnikateľov, individuálnych podnikateľov a fyzické osoby. 

 

Vďaka ESKA Finance si môžete kúpiť na lízing, alebo úver, nový alebo ojazdený, automobil. Môžete si zabezpečiť jedno vozidlo, alebo dokonca celý vozový park. 

 

Financujeme na lízing alebo úver automobily Toyota, BMW, Audi, Mercedes-Benz, Land Rover, KIA, Ford, Renault, Volkswagen, Peugeot, Tesla.

Lízing vozidla — výborné riešenie pre právnické osoby, ako nadobudnúť vozidlo alebo celý vozový park. Klienti nemusia míňať veľa zo zdrojov kapitálu, aby si kúpili auto, stačí zaplatiť akontáciu a splácať. Okrem toho, vďaka lízingu si môžete legálne znížiť  daňové výdavky. V konečnom dôsledku ide o šetrenie finančných prostriedkov a času (všetky služby ESKA Finance fungujú online alebo dištančne, finanční špecialisti prídu za klientom priamo domov, a dokonca aj vozidlo môžeme doručiť domov na adresu, alebo na adresu kancelárie). Plne sa môžete sústrediť na rozvoj Vášho podnikania a rast kapitálu, všetky starosti ohľadom vozidla (registrácia, poistenie) berie na seba ESKA Finance. 

bottom of page